Baby Boom

06:15

Zaproszenia na Baby Shower
Media już od kilku miesięcy rozpisują się o prawdziwym Baby Boom panującym wśród aktorek, piosenkarek i celebrytek. Nie oparły się mu m.in.: Paulina Sykut-Jeżyna, Tamara Arciuch, Małgorzata Socha, Rozalia Mancewicz czy Maja Bohosiewicz. Jednak nie tylko wśród sław zauważalna staje się ta swoista moda. Socjologowie już zacierają ręce. Czyżby rzeczywiście był to efekt programu 500+?
Jedno jest pewne - wraz ze wzrostem poczęć w Polsce rośnie też nasza świadomość na temat zachodnich trendów. Przyszłe mamy już w pierwszych miesiącach ciąży wzorem Kim Kardashian planują wydanie przyjęcia dla najbliższych przyjaciółek. Baby Shower to świetna okazja do plotek i obdarowania rodziców niezbędnymi drobiazgami dla malucha. Ogromne znaczenie odgrywają tu detale - cóż, my kobiety lubimy wszystko, co piękne i dopasowane. Przekąski udekorowane są zabawnymi pikerami, a na ścianach wiszą kolorowe girlandy.
http://spaceshipsandlaserbeams.com/blog/party-central/boy-baby-shower-ideas]

http://www.coochicoos.com/baby-showers-parties/dessert-table-inspirations.html
http://ohitsperfect.com.au/lamb-themed-baby-shower/
Jednak samo przyjęcie poprzedzone jest rozesłaniem dopasowanych do niego zaproszeń. Oto nasze
ostatnie realizacje, którymi sprawiliśmy radość oczekującym swoich maluchów mamom i ich gościom.

Zaproszenia na Baby Shower
Zaproszenia na Baby Shower
Zaproszenie na Baby Shower różowe

Zaproszenie na Baby Shower kwadratowe

Kolejnym ważnym wydarzeniem (nie licząc oczywiście tego najistotniejszego, jakim jest poród) staje się dla młodej rodziny chrzest maleństwa i wspólne świętowanie z rodziną. Tu również istotną rolę odgrywają piękne i subtelne zaproszenia. Wśród naszych dotychczasowych realizacji znalazły się:

Zaproszenie z koronką
Zaproszenia na chrzest

zaproszenie na chrzest nowoczesne


Wyjątkowym prezentem dla bohatera imprezy, a zarazem piękną pamiątką dla jego rodziców mogą być popularne ostatnimi czasy ozdobne metryczki. Zawieszone nad łóżeczkiem stanowią piękną dekorację dziecięcego pokoiku. 

Metryczka Szymek
Metryczki
Metryczka Lenka

Metryczka Michał

Metryczka Wiktoria Wiki

Metryczka Amelia

Metryczka Ania


Zobacz także

0 komentarze

Popularne posty

Skontaktuj się z nami

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *